تلویزیون — May 30, 2012 9:47 PM

شایلر لی در مورد ترک سریال آناتومی گری صحبت می‌کند

نوشته شده توسط

به احتمال زیاد آخرین قسمت از فصل هشتم سریال آناتومی را گری را دیده‌اید. در قسمت آخر این فصل دیدیم که هواپیمای دکترهای دوست داشتنی سریال سقوط کرد و از همه مهمتر در این سانحه یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های سریال یعنی لکسی گری با بازی شایلر لی می‌میرد. طبق گزارشات داده شده توسط سایت TV Fanatics آخرین سریال ناراحت کننده‌ترین قسمت پایانی شناخته شد و جای تعجبی نیست چراکه اگر بی احساس‌ترین موجود بودید اتفاقات اخیر سریال اشک در چشمتان حلقه می‌زد.

ولی تا همین چند ساعت پیش شایلر لی در مورد ترکش هیچ صحبتی نکرده بود که بالاخره او اعلامه‌ای را در برابر اعتراض شدید طرفداران منتشر کرد و در آن نوشت: “اوایل سال بود که تصمیم گرفتم تا فصل هشتم آخرین فصل حضور من در آناتومی گری باشد. من با شوندا ملاقات کردم و باهم سخت کار کردیم تا یک پایان خوب و عالی برای شخصیت لکسی خلق کنیم. من واقعا خوش شانس بودم که توانستم پنج فصل با این گروه کار کنم. تجربه ی کاری من در این سریال مثل یک گنجینه ی با ارزش است که تا آخر عمرم با من باقی می‌ماند. می‌خواهم از این موقعیت استفاده کنم و از طرفدارانم تشکر کنم که عشق بی‌پایان آنها باعث شد که این 5 سال به بهترین سال‌های زندگی من تبدیل شود. من به کارهای آینده‌ام نگاه می‌کنم و امیدوارم که شما در آینده مرا همراهی کنید.”

بعد از پخش آخرین قسمت فصل هشتم، شوندا رایمز تهیه کننده‌ی سریال در اکانت توییتر خود می‌نویسد:” من عاشق شایلر و شخصیت لکسی گری هستم. او یکی از مهمترین اعضای خانوادی گری بود. این تصمیم آسانی نبود.”

او در توییتی دیگر می‌نویسد: “ولی این تصمیمی بود که من و شایلر باهم گرفتیم. این بهترین زمان بود که او سریال را ترک کند. از آنجایی که من می‌دانم شایلر همیشه عضوی از Shondaland باقی خواهد ماند و نمی‌توانم صبر کنم تا در آینده مجددا با وی کار کنم.”

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

— required *

— required *